KP Victoria Ostrzeszów - strona nieoficjalna

2017-11-18, 13:30:00

oceny zawodników »

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

PKS Racot 2:2 Biały Orzeł Koźmin Wlkp.
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Leszno 0:2 Odolanovia Odolanów
Polonia Kępno 1:2 Tur Turek
Korona Piaski 1:3 Kania Gostyń
SKP Słupca 2:1 LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów 1:3 Rawia Rawicz
Victoria Wrzesnia 1:1 Obra Kościan

Podział punktów w Rawiczu

• autor: AniaVicta, 2017-08-13 00:33

Rawia Rawag Rawicz - Victoria Ostrzeszów 1:1 (1:0)

Zdjęcie użytkownika Bartek Lis.
Po inauguracyjnym "falstarcie" zarówno Victorii, jak i jej sobotniego przeciwnika z Rawicza, w meczu drugiej kolejki pomiędzy tymi drużynami, można było spodziewać się niesamowitej walki i emocji do samego końca. Tak właśnie było, a piłkarze na boisku zostali mnóstwo zdrowia.
Zdjęcie użytkownika Bartek Lis.
Widowisko to obfitowało w niezliczoną ilość niewykorzystanych okazji. Kolejno marnowała je Victoria, a za chwilę przeciwnicy.
W 22 minucie świetną interwencją popisał się Damian Grondowy. Zawodnik gospodarzy znalazł się z naszym bramkarzem praktycznie sam na sam i to ostrzeszowianin wygrał ten pojedynek, broniąc strzał. Wcześniej okazje dla gości zmarnował m.in. Mazurek i Artur Skrobacz. Obaj panowie uderzyli niecelnie, bo obok bramki. W 26 minucie o wielkim pechu mógł mówić Stawiński, którego strzał trafił w słupek. Siedem minut później sędzia podyktował rzut wolny dla rawiczan. Celować na bramkę miał Borowczyk, który w czwartej lidze słynie z dobrze wykonywanych rzutów wolnych. Jakub i tym razem spisał się na piątkę, tym samym wyprowadzając "granatowych" na prowadzenie.
Po przerwie podopieczni Konstanciaka ponownie jak wcześniej, marnowali setki okazji. Niewyobrażalne byłoby nie wykorzystanie choćby jednej z nich. Na szczęście w 64 minucie, młodszy z braci Skrobaczów dostał piłkę od Duczmala i głową uderzył na wyrównujący wynik 1:1. Ostatecznie drużyny podzieliły się punktami. Mimo tego, że Victoria jako cel założyła sobie zwycięstwo, to i tak piłkarze wrócili do Ostrzeszowa w dobrych nastrojach. Gra naszych reprezentantów mogła się podobać.
Skład: Grondowy, Paroń, Dybek, Duczmal, Skorzybót, Pasiak (71' Dolata), Skrobacz A (56' Sztukowski)., Skrobacz R., Młoczyński (74' Obsadny), Mazurek (78' Wieczorek), Stawiński

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela

1.Victoria Września 40 pkt.

1. Pogoń Nowe Skalmierzyce 35 pkt.

3. Stainer Polonia Leszno 33 pkt.

............................

11.Victoria Ostrzeszów 19 pkt.

pełna tabela na jardersport.pl

Prawa autorskie

Wszystkie materiały zamieszone na stronie  są własnością redakcji. Kopiowanie, udostępnianie tylko za zgodą administratora.

KONTAKT: anna.goldyn@op.pl

pon.

12-2017

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.