Podział punktów w Rawiczu

• autor: AniaVicta, 2017-08-13 00:33

Rawia Rawag Rawicz - Victoria Ostrzeszów 1:1 (1:0)

Zdjęcie użytkownika Bartek Lis.
Po inauguracyjnym "falstarcie" zarówno Victorii, jak i jej sobotniego przeciwnika z Rawicza, w meczu drugiej kolejki pomiędzy tymi drużynami, można było spodziewać się niesamowitej walki i emocji do samego końca. Tak właśnie było, a piłkarze na boisku zostali mnóstwo zdrowia.
Widowisko to obfitowało w niezliczoną ilość niewykorzystanych okazji. Kolejno marnowała je Victoria, a za chwilę przeciwnicy.
W 22 minucie świetną interwencją popisał się Damian Grondowy. Zawodnik gospodarzy znalazł się z naszym bramkarzem praktycznie sam na sam i to ostrzeszowianin wygrał ten pojedynek, broniąc strzał. Wcześniej okazje dla gości zmarnował m.in. Mazurek i Artur Skrobacz. Obaj panowie uderzyli niecelnie, bo obok bramki. W 26 minucie o wielkim pechu mógł mówić Stawiński, którego strzał trafił w słupek. Siedem minut później sędzia podyktował rzut wolny dla rawiczan. Celować na bramkę miał Borowczyk, który w czwartej lidze słynie z dobrze wykonywanych rzutów wolnych. Jakub i tym razem spisał się na piątkę, tym samym wyprowadzając "granatowych" na prowadzenie.
Po przerwie podopieczni Konstanciaka ponownie jak wcześniej, marnowali setki okazji. Niewyobrażalne byłoby nie wykorzystanie choćby jednej z nich. Na szczęście w 64 minucie, młodszy z braci Skrobaczów dostał piłkę od Duczmala i głową uderzył na wyrównujący wynik 1:1. Ostatecznie drużyny podzieliły się punktami. Mimo tego, że Victoria jako cel założyła sobie zwycięstwo, to i tak piłkarze wrócili do Ostrzeszowa w dobrych nastrojach. Gra naszych reprezentantów mogła się podobać.
Skład: Grondowy, Paroń, Dybek, Duczmal, Skorzybót, Pasiak (71' Dolata), Skrobacz A (56' Sztukowski)., Skrobacz R., Młoczyński (74' Obsadny), Mazurek (78' Wieczorek), Stawiński